Jesteśmy jedną z pierwszych klinik implantologicznych w Polsce, z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie odbudowy i tworzenia uśmiechu z wykorzystaniem implantów zębowych.

Opiekujemy się już trzecim pokoleniem naszych pacjentów, nieustannie podążając za rozwojem chirurgii i implantologii na świecie. Jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy stosować tzw. implanty zygomatyczne u pacjentów ze znacznymi brakami kości szczęk (zobacz tutaj). Dokonujemy tak rewolucyjnych rozwiązań jak All-on-4® (zobacz tutaj) czy odbudowa kości w skrajnych przypadkach zaniku. Od wielu lat współpracujemy z twórcą tej niezwykłej techniki, Dr. Paulo Malo, założycielem sieci MALO Clinic, obecnie MALO DENTAL. Jako klinika partnerska MALO DENTAL oferujemy naszym pacjentom światowe standardy leczenia, na czele z flagowym zabiegiem ALL-ON-4® w oryginalnej procedurze.

Frankowski Dental to miejsce, gdzie Twój uśmiech zyska nowy wymiar.

Równie ważne jest dla nas to, aby w trakcie leczenia nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. W Frankowski Dental dbamy o to, aby wizyta była jak najmniej stresująca. Każdy z naszych pacjentów jest leczony indywidualnie, z największą dbałością o szczegóły i w przyjaznej atmosferze.

Frankowski Dental oferuje pacjentom kompleksowe leczenie od prostego wypełnienia po skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowych 3D projektujących odbudowy protetyczne, nasi pacjenci mogą w pełni uczestniczyć w projektowaniu swojego uśmiechu. Wszystkie prace protetyczne wykonujemy w naszym laboratorium na miejscu, co skraca czas oczekiwania. Dzięki temu pacjent staje się członkiem naszego zespołu, który wraz z nim tworzy i spełnia jego marzenie o nowym, pięknym uśmiechu. Na życzenie pacjenta przeprowadzamy leczenie w znieczuleniu ogólnym lub sedacji (stanie głębokiego uspokojenia bez utraty świadomości) pod kontrolą lekarza anestezjologa.

Prawie 30 lat doświadczenia zdobytego w praktyce uzupełniamy systematycznie kształcąc się w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Szwecja, USA). Uczestniczymy w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jesteśmy na czasie!

Zapraszam serdecznie,
Wiesław Frankowski

Frankowski Dental zespół

Zadzwoń do nas