Pedodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką, leczeniem zębów i schorzeń jamy ustnej u dzieci.

Serdecznie zapraszamy naszych małych pacjentów do Frankowski Dental na leczenie bez pośpiechu w bezstresowej atmosferze z personelem, który zadba o nasze pociechy i otoczy je należytą opieką. Nasz gabinet posiada najnowszy sprzęt i wysokiej jakości materiały. Leczymy na minimalnym poziomie stresu i dbamy o to, by nasz mały pacjent wizytę u stomatologa kojarzył tylko z przyjemnymi odczuciami.

Proponujemy małym pacjentom instruktaż mycia zębów, a także zabiegi profilaktyczne, które ochronią zęby. Oczywiście przeprowadzamy leczenie zmian próchnicowych oraz leczenie kanałowe zębów mlecznych i niedojrzałych. Troska o zęby mleczne zapewni zdrowe zęby stałe i wyrobi dobre nawyki u naszych dzieci na całe życie.

Mali pacjenci wymagają szczególnej troski i opieki. Wiemy jak sprawić, by wizyta u dentysty stała się ciekawą przygodą!

Zapraszamy rodziców i opiekunów do odwiedzin w Frankowski Dental, podczas której wykwalifikowana kadra lekarska przedstawi Państwu zalety sedacji w stomatologii dziecięcej oraz przybliży Państwu procedury obowiązujące podczas zabiegu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy rozwiać wszelkie obawy czy niejasności dotyczące zastosowania sedacji u dzieci. Zabiegi dentystyczne w znieczuleniu ogólnym są idealnym rozwiązaniem dla małych dzieci. W przypadku kilku letnich dzieci, przy rozległej próchnicy, sedacja jest najlepszym rozwiązaniem. Dzieci nie są cierpliwe, często boją się dentysty, nie chcą współpracować. Czasami mimo wielu wizyt nie jesteśmy w stanie przeprowadzić skutecznego leczenia, a wizyty są stresujące zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Zaś dzięki zastosowaniu sedacji lekarz jest w stanie wyleczyć wszystkie ubytki w jamie ustnej dziecka podczas jednej wizyty.

Zadzwoń do nas