Zawsze  miło dostać nagrodę, szczególnie taką, co nas “uskrzydla” 😉

Jeszcze do niedawna działaliśmy jako Gdańska Klinika Implantologii. Od 30 lat dr Wiesław Frankowski leczy pacjentów, a przez ten czas Klinika znacząco się zmieniła. Warto wiedzieć, że dr Frankowski to jeden z pionierów implantologii w Polsce. W czasach, kiedy o implantach zębowych mało kto słyszał, doktor wyjeżdżał na do prestiżowych centrów stomatologicznych w Europie i wdrażał w Trójmieście ich cudowne zdobycze technologiczne. Doświadczenie w dziedzinie specjalistycznej chirurgii stomatologicznej to największy atut naszej Kliniki.

Własnie dlatego sam doktor Paulo Malo zaproponował dr. Wiesławowi współpracę, która zaowocowała partnerskim projektem FRANKOWSKI-MALO CLINIC GDAŃSK. W ramach tej inicjatywy zostaliśmy jednym z dwóch (!) ośrodków w Polsce, które mogą stosować opatentowaną technikę All-on-4 w rejestrowanej procedurze Malo Clinic Protocol.

Pamiętajcie, oryginalne i w pełni bezpieczne All-on-4 możecie wykonać tylko w licencjonowanych ośrodkach MALO CLINIC (!). Inne gabinety jedynie powołują się na nazwę, która oznacza, że mocuje się most na 4 implantach. Nie mają one jednak ani prawa, ani możliwości korzystać procedury MCP All-on-4.

Najnowsze wpisy

Zobacz również

Zadzwoń do nas